Bormioli Rocco 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Giara', στόμιο: κούμπωμα με μπρούτζινο κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100023970
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Giara', στόμιο: κούμπωμα με μπρούτζινο κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,91 €
42
2,83 €
2%
63
2,75 €
5%
105
2,69 €
7%
210
2,19 €
24%
315
2,12 €
27%
630
2,05 €
29%
1.248
1,75 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,91 € 2,91 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι "Milo" 500ml σε απλό, στρογγυλό σχήμα είναι κατάλληλο για χυμούς, γάλα, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 407 g |
| ύψος | 253 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι "Milo" 500ml σε απλό, στρογγυλό σχήμα είναι κατάλληλο για χυμούς, γάλα, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 407 g |
| ύψος | 253 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















