Bormioli Rocco 125 ml γυάλινο μπουκάλι 'Swing', τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό μπράτσο
Κωδικός άρθρου : 100025360
125 ml γυάλινο μπουκάλι 'Swing', τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό μπράτσο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,48 €
20
2,39 €
3%
40
2,33 €
6%
80
2,29 €
7%
160
1,86 €
24%
480
1,81 €
27%
960
1,74 €
29%
1.400
1,48 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,48 € 2,48 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το τετράγωνο μπουκάλι "Jumper" των 125 ml από στιβαρό γυαλί είναι κατάλληλο για γέμιση schnapps, λάδι, λικέρ, ξύδι, dressing σαλάτας και πολλά άλλα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 146 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 125 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 51,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 207 g |
| ύψος | 136 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το τετράγωνο μπουκάλι "Jumper" των 125 ml από στιβαρό γυαλί είναι κατάλληλο για γέμιση schnapps, λάδι, λικέρ, ξύδι, dressing σαλάτας και πολλά άλλα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 146 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 125 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 51,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 207 g |
| ύψος | 136 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















