Fido 1.000 ml γυάλινο βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido' μπλε καπάκι, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100023930
1.000 ml γυάλινο βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido' μπλε καπάκι, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,08 €
20
4,94 €
2%
50
4,79 €
5%
100
4,68 €
7%
150
3,82 €
24%
240
3,69 €
27%
360
3,55 €
30%
720
3,06 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,08 € 5,08 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το συρμάτινο βάζο «Fido Blue» των 1000 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό! Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, μπλε γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1125 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 106 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 761 g |
| ύψος | 145 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το συρμάτινο βάζο «Fido Blue» των 1000 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό! Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, μπλε γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1125 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 106 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 761 g |
| ύψος | 145 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























