Bormioli Rocco 250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Swing, τετράγωνο, στόμιο: κλείστρο με μοχλό
Κωδικός άρθρου : 100025370
250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Swing, τετράγωνο, στόμιο: κλείστρο με μοχλό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,16 €
16
3,07 €
2%
80
2,97 €
6%
120
2,91 €
7%
240
2,37 €
25%
480
2,30 €
27%
920
2,21 €
30%
1.400
1,89 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,16 € 3,16 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το τετράγωνο μπουκάλι «Jumper» των 250 ml από στιβαρό γυαλί είναι κατάλληλο για γέμιση schnapps, λάδι, λικέρ, ξύδι, ντρέσινγκ σαλάτας και πολλά άλλα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 270 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 55 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 272 g |
| ύψος | 194 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το τετράγωνο μπουκάλι «Jumper» των 250 ml από στιβαρό γυαλί είναι κατάλληλο για γέμιση schnapps, λάδι, λικέρ, ξύδι, ντρέσινγκ σαλάτας και πολλά άλλα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 270 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 55 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 272 g |
| ύψος | 194 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















