Quattro Stagioni 1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Quattro Stagioni', στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100029260
1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Quattro Stagioni', στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,82 €
12
3,70 €
3%
48
3,60 €
5%
96
3,50 €
8%
192
2,86 €
25%
384
2,77 €
27%
768
2,67 €
30%
1.536
2,30 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,82 € 3,82 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το φαρδύ μπουκάλι 1000ml 'Quattro Stagioni' με ελκυστική ανακούφιση φρούτων και εξαιρετικά φαρδύ στόμιο είναι το ιδανικό μπουκάλι για χυμό, λεμονάδα, σιρόπι, μηλίτη και πολλά άλλα! Κατάλληλο για ζεστή γέμιση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 546 g |
| ύψος | 227 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το φαρδύ μπουκάλι 1000ml 'Quattro Stagioni' με ελκυστική ανακούφιση φρούτων και εξαιρετικά φαρδύ στόμιο είναι το ιδανικό μπουκάλι για χυμό, λεμονάδα, σιρόπι, μηλίτη και πολλά άλλα! Κατάλληλο για ζεστή γέμιση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 546 g |
| ύψος | 227 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























