Fido 2.000 ml βάζο με σύρμα 'Fido' με μπλε καπάκι, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100023940
2.000 ml βάζο με σύρμα 'Fido' με μπλε καπάκι, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,06 €
12
5,87 €
3%
48
5,71 €
5%
96
5,56 €
8%
144
4,54 €
25%
216
4,39 €
27%
432
4,25 €
29%
864
3,64 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,06 € 6,06 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το συρμάτινο βάζο «Fido Blue» των 2000 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2000 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 125 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 1074 g |
| ύψος | 214 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το συρμάτινο βάζο «Fido Blue» των 2000 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2000 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 125 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 1074 g |
| ύψος | 214 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























