Bormioli Rocco 1.200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Officina 1825', στόμιο: κλιπ κλεισίματος
Κωδικός άρθρου : 100025350
1.200 ml γυάλινο μπουκάλι 'Officina 1825', στόμιο: κλιπ κλεισίματος
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,61 €
12
6,40 €
3%
48
6,22 €
5%
96
6,06 €
8%
144
4,74 €
28%
288
4,54 €
31%
576
4,38 €
33%
1.152
4,21 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,61 € 6,61 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπουκάλι swing top 1200ml '1825' από γυαλί ιταλικής ποιότητας με ριγέ ανάγλυφο και ανάγλυφο, όχι μόνο κατάλληλο για νερό και γάλα. Το κλείσιμο με κλιπ μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως λαβή. .
| Όγκος - συνιστώμενος | 1200 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 667 g |
| ύψος | 300 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπουκάλι swing top 1200ml '1825' από γυαλί ιταλικής ποιότητας με ριγέ ανάγλυφο και ανάγλυφο, όχι μόνο κατάλληλο για νερό και γάλα. Το κλείσιμο με κλιπ μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως λαβή. .
| Όγκος - συνιστώμενος | 1200 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 667 g |
| ύψος | 300 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























