Bormioli Rocco 1.000 ml καράφα 'Υψιλον', γυαλί
Κωδικός άρθρου : 100024000
1.000 ml καράφα 'Υψιλον', γυαλί
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
10,44 €
12
10,13 €
2%
48
9,87 €
5%
72
9,63 €
7%
96
8,39 €
19%
144
8,07 €
22%
216
7,77 €
25%
432
7,52 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 10,44 € 10,44 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με τη γυάλινη καράφα «Stefan» των 1000 ml σε διαφανές, ελκυστικό σχήμα, μπορείτε να σερβίρετε ποτά με έναν ιδιαίτερα κομψό τρόπο. Η καράφα είναι κατάλληλη για έκχυση παγωμένου χυμού, νερού και άλλων αναψυκτικών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 695 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με τη γυάλινη καράφα «Stefan» των 1000 ml σε διαφανές, ελκυστικό σχήμα, μπορείτε να σερβίρετε ποτά με έναν ιδιαίτερα κομψό τρόπο. Η καράφα είναι κατάλληλη για έκχυση παγωμένου χυμού, νερού και άλλων αναψυκτικών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 695 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















