Bormioli Rocco 500 ml γυάλινο μπουκάλι Emilia με εκτύπωση 'Manolibera rosa', στόμιο: κλείσιμο με σύρτη

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 440 g |
| ύψος | 214 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
1 σχόλια
8 Αυγούστου 2025 4:01 μ.μ.
Tolles Design, toller Service!
alle Flaschen sind super sicher verpackt bei uns angekommen! Sehen in echt noch schöner aus!
Vielen lieben Dank für den freundlichen Kontakt.
Gerne wieder!
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 440 g |
| ύψος | 214 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
1 σχόλια
8 Αυγούστου 2025 4:01 μ.μ.
Tolles Design, toller Service!
alle Flaschen sind super sicher verpackt bei uns angekommen! Sehen in echt noch schöner aus!
Vielen lieben Dank für den freundlichen Kontakt.
Gerne wieder!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























