Potíria kai fiales 50 ml φιάλη PET 'Iris', οβάλ, πλαστικό, στόμιο: 20/410
Κωδικός άρθρου : 100005660
50 ml φιάλη PET 'Iris', οβάλ, πλαστικό, στόμιο: 20/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,05 €
20
1,03 €
1%
50
0,98 €
6%
100
0,97 €
7%
450
0,78 €
25%
900
0,76 €
27%
1.800
0,73 €
30%
3.600
0,62 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,05 € 1,05 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές, οβάλ μπουκάλι PET 50 ml 'Iris' είναι ιδανικό για καλλυντική χρήση, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για άλλους σκοπούς χάρη στη συμβατότητά του με πολυλειτουργικά πώματα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 27 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 93 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές, οβάλ μπουκάλι PET 50 ml 'Iris' είναι ιδανικό για καλλυντική χρήση, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για άλλους σκοπούς χάρη στη συμβατότητά του με πολυλειτουργικά πώματα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 27 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 93 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























