Potíria kai fiales 330 ml μπουκάλι PET 'Milk and Juice Carré', τετράγωνο, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Κωδικός άρθρου : 100030530
(2)
330 ml μπουκάλι PET 'Milk and Juice Carré', τετράγωνο, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,94 €
28
0,91 €
3%
56
0,88 €
6%
112
0,85 €
9%
224
0,71 €
24%
504
0,69 €
26%
1.008
0,67 €
28%
3.120
0,57 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,94 € 0,94 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η πλαστική φιάλη PET 330ml με ευρύ στόμιο 'Milk and Juice Carree' σε μπλε χρώμα και τετράγωνη βάση είναι ιδανική για τη συσκευασία χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Οι φιάλες διαθέτουν ευρύ άνοιγμα πλήρωσης και μπορούν να συνδυαστούν με καπάκια σε διάφορα χρώματα. Διατίθενται επίσης σε 250 ml, 500 ml και 1000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 351 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 56 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 18 g |
| ύψος | 163 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:33 π.μ.
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 Ιουνίου 2023 8:51 π.μ.
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
Η πλαστική φιάλη PET 330ml με ευρύ στόμιο 'Milk and Juice Carree' σε μπλε χρώμα και τετράγωνη βάση είναι ιδανική για τη συσκευασία χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Οι φιάλες διαθέτουν ευρύ άνοιγμα πλήρωσης και μπορούν να συνδυαστούν με καπάκια σε διάφορα χρώματα. Διατίθενται επίσης σε 250 ml, 500 ml και 1000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 351 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 56 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 18 g |
| ύψος | 163 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:33 π.μ.
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 Ιουνίου 2023 8:51 π.μ.
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























