Potíria kai fiales 275 ml αλουμινένιο μπουκάλι, μέταλλο, ασημί, στόμιο: DIN 32
Κωδικός άρθρου : 100016420
275 ml αλουμινένιο μπουκάλι, μέταλλο, ασημί, στόμιο: DIN 32
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,64 €
28
5,47 €
3%
56
5,32 €
5%
112
5,19 €
7%
252
4,45 €
21%
504
4,29 €
23%
1.008
4,15 €
26%
3.500
3,98 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,64 € 5,64 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι αλουμινίου 275 ml με έγκριση ΟΗΕ διαθέτει εσωτερική προστασία.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 290 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 275 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 59 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 43 g |
| ύψος | 137 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι αλουμινίου 275 ml με έγκριση ΟΗΕ διαθέτει εσωτερική προστασία.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 290 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 275 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 59 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 43 g |
| ύψος | 137 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















