Potíria kai fiales 250 ml PET-φιάλη 'Iris', οβάλ, πλαστικό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100016020
250 ml PET-φιάλη 'Iris', οβάλ, πλαστικό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,31 €
20
1,27 €
3%
50
1,24 €
5%
100
1,21 €
7%
200
0,98 €
25%
900
0,96 €
26%
1.800
0,91 €
30%
3.600
0,78 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,31 € 1,31 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές, οβάλ μπουκάλι PET 250ml 'Iris' με βιδωτό καπάκι αλουμινίου είναι ιδανικό για καλλυντικούς σκοπούς, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για άλλους σκοπούς. Διατίθεται σε άλλα μεγέθη/παραλλαγές.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 39 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 20 g |
| ύψος | 156,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές, οβάλ μπουκάλι PET 250ml 'Iris' με βιδωτό καπάκι αλουμινίου είναι ιδανικό για καλλυντικούς σκοπούς, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για άλλους σκοπούς. Διατίθεται σε άλλα μεγέθη/παραλλαγές.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 39 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 20 g |
| ύψος | 156,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























