Potíria kai fiales 250 ml φιάλη PET 'Milk and Juice Carré', τετράγωνη, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Κωδικός άρθρου : 100030520
(2)
250 ml φιάλη PET 'Milk and Juice Carré', τετράγωνη, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,72 €
20
0,70 €
2%
88
0,69 €
4%
132
0,67 €
6%
220
0,55 €
23%
528
0,52 €
27%
1.012
0,51 €
29%
4.300
0,42 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,72 € 0,72 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το πλαστικό μπουκάλι PET 250ml με φαρδύ λαιμό 'Milk and Juice Carree' και τετράγωνη βάση είναι ιδανικό για τη συσκευασία χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια διαθέτουν φαρδιά στόμια και μπορούν να συνδυαστούν με καπάκια σε διάφορα χρώματα. Διατίθενται επίσης σε 330 ml, 500 ml και 1000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 275 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 49 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 17 g |
| ύψος | 148 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:33 π.μ.
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 Ιουνίου 2023 8:51 π.μ.
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
Το πλαστικό μπουκάλι PET 250ml με φαρδύ λαιμό 'Milk and Juice Carree' και τετράγωνη βάση είναι ιδανικό για τη συσκευασία χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια διαθέτουν φαρδιά στόμια και μπορούν να συνδυαστούν με καπάκια σε διάφορα χρώματα. Διατίθενται επίσης σε 330 ml, 500 ml και 1000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 275 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 49 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 17 g |
| ύψος | 148 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:33 π.μ.
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 Ιουνίου 2023 8:51 π.μ.
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























