Potíria kai fiales 125 ml αλουμινένιο μπουκάλι, μέταλλο, ασημί, στόμιο: DIN 32
Κωδικός άρθρου : 100016440
125 ml αλουμινένιο μπουκάλι, μέταλλο, ασημί, στόμιο: DIN 32
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
7,20 €
20
6,98 €
3%
88
6,81 €
5%
132
6,63 €
7%
352
5,76 €
20%
704
5,53 €
23%
1.408
5,33 €
25%
6.960
5,16 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 7,20 € 7,20 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι αλουμινίου 125 ml με έγκριση ΟΗΕ διαθέτει εσωτερική προστασία.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 135 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 125 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 31 g |
| ύψος | 94 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι αλουμινίου 125 ml με έγκριση ΟΗΕ διαθέτει εσωτερική προστασία.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 135 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 125 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 31 g |
| ύψος | 94 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















