Potíria kai fiales 1.000 ml PET-φιάλη 'Milk and Juice Carré', τετράγωνη, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Κωδικός άρθρου : 100030550
(2)
1.000 ml PET-φιάλη 'Milk and Juice Carré', τετράγωνη, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,41 €
15
1,38 €
2%
30
1,33 €
5%
60
1,30 €
7%
105
1,06 €
24%
210
1,04 €
26%
510
0,99 €
29%
1.000
0,84 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,41 € 1,41 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι PET ευρείας στόμιας 1000ml 'Milk and Juice Carree' μπλε με τετράγωνη βάση είναι ιδανικό για τη συσκευασία χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια διαθέτουν ευρύ άνοιγμα πλήρωσης και μπορούν να συνδυαστούν με καπάκια σε διάφορα χρώματα. Διατίθεται επίσης σε μεγέθη 250 ml, 330 ml και 500 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1074 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 78 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 32 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:33 π.μ.
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 Ιουνίου 2023 8:51 π.μ.
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
Το μπουκάλι PET ευρείας στόμιας 1000ml 'Milk and Juice Carree' μπλε με τετράγωνη βάση είναι ιδανικό για τη συσκευασία χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια διαθέτουν ευρύ άνοιγμα πλήρωσης και μπορούν να συνδυαστούν με καπάκια σε διάφορα χρώματα. Διατίθεται επίσης σε μεγέθη 250 ml, 330 ml και 500 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1074 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 78 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 32 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:33 π.μ.
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 Ιουνίου 2023 8:51 π.μ.
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























