Bormioli Rocco 1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Emilia', στόμιο: κλείσιμο με σφιγκτήρα
Κωδικός άρθρου : 100029280
1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Emilia', στόμιο: κλείσιμο με σφιγκτήρα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,19 €
12
6,00 €
3%
48
5,81 €
6%
96
5,69 €
8%
192
4,64 €
25%
342
4,49 €
27%
684
4,33 €
30%
1.368
3,71 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Διαχρονικός, κομψός σχεδιασμός για ένα μπουκάλι γενικής χρήσης! Το μπουκάλι "Tutti" των 1000 ml είναι κατάλληλο για χυμούς, γάλα, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης. Για να διευκολύνετε το γέμισμα, το μπουκάλι διαθέτει ένα πολύ ευρύ άνοιγμα στην άκρη του στόματος. Ποιότητα κατασκευασμένη στην Ευρώπη. Η παράδοση περιλαμβάνει κλείσιμο με κλιπ. Διατίθεται και σε 500ml & 250ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1082 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 650 g |
| ύψος | 290 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Διαχρονικός, κομψός σχεδιασμός για ένα μπουκάλι γενικής χρήσης! Το μπουκάλι "Tutti" των 1000 ml είναι κατάλληλο για χυμούς, γάλα, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης. Για να διευκολύνετε το γέμισμα, το μπουκάλι διαθέτει ένα πολύ ευρύ άνοιγμα στην άκρη του στόματος. Ποιότητα κατασκευασμένη στην Ευρώπη. Η παράδοση περιλαμβάνει κλείσιμο με κλιπ. Διατίθεται και σε 500ml & 250ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1082 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 650 g |
| ύψος | 290 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















