Bormioli Rocco 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Fiaschetta', οβάλ, στόμιο: κούμπωμα με μπρούτζινο κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100023990
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Fiaschetta', οβάλ, στόμιο: κούμπωμα με μπρούτζινο κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,65 €
15
4,51 €
3%
60
4,36 €
6%
90
4,27 €
8%
120
3,48 €
25%
240
3,37 €
27%
360
3,25 €
30%
600
2,79 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,65 € 4,65 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ένα κομψό, ιταλικό μπουκάλι swing top με διακοσμητικό ανάγλυφο: Το μπουκάλι μας 500ml με swing top 'Filippo' σε ελαφρώς κυρτό σχήμα είναι κατάλληλο για όλα τα είδη λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 47,2 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 534 g |
| ύψος | 231 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ένα κομψό, ιταλικό μπουκάλι swing top με διακοσμητικό ανάγλυφο: Το μπουκάλι μας 500ml με swing top 'Filippo' σε ελαφρώς κυρτό σχήμα είναι κατάλληλο για όλα τα είδη λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 47,2 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 534 g |
| ύψος | 231 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























