Bormioli Rocco 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Emilia', στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100029660
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Emilia', στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,74 €
15
5,56 €
3%
60
5,39 €
6%
105
5,28 €
8%
240
4,31 €
24%
480
4,17 €
27%
960
4,02 €
29%
1.920
3,44 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,74 € 5,74 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Διαχρονικός, κομψός σχεδιασμός για ένα μπουκάλι γενικής χρήσης! Το μπουκάλι "Tutti" των 500 ml είναι κατάλληλο για χυμούς, γάλα, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης. Για να διευκολύνετε το γέμισμα, το μπουκάλι διαθέτει ένα πολύ ευρύ άνοιγμα στην άκρη του στόματος. Ποιότητα κατασκευασμένη στην Ευρώπη. Η παράδοση περιλαμβάνει κλείσιμο με κλιπ. Διατίθεται και σε 1000ml & 250ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 540 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 74,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 431 g |
| ύψος | 213 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Διαχρονικός, κομψός σχεδιασμός για ένα μπουκάλι γενικής χρήσης! Το μπουκάλι "Tutti" των 500 ml είναι κατάλληλο για χυμούς, γάλα, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης. Για να διευκολύνετε το γέμισμα, το μπουκάλι διαθέτει ένα πολύ ευρύ άνοιγμα στην άκρη του στόματος. Ποιότητα κατασκευασμένη στην Ευρώπη. Η παράδοση περιλαμβάνει κλείσιμο με κλιπ. Διατίθεται και σε 1000ml & 250ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 540 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 74,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 431 g |
| ύψος | 213 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























