Fido 350 ml βάζο με μεταλλικό κλίπ 'Fido', στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλίπ
Κωδικός άρθρου : 100025330
350 ml βάζο με μεταλλικό κλίπ 'Fido', στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλίπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,40 €
20
4,27 €
2%
50
4,14 €
5%
100
4,04 €
8%
200
3,29 €
25%
420
3,20 €
27%
840
3,08 €
30%
1.680
2,64 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,40 € 4,40 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 350 ml είναι ιδανικό για συντήρηση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 424 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 94 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 470 g |
| ύψος | 82 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 350 ml είναι ιδανικό για συντήρηση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 424 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 94 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 470 g |
| ύψος | 82 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















