Quattro Stagioni 320 ml βάζο με καπάκι 'Quattro Stagioni', στόμιο: βιδωτό κλείσιμο
Κωδικός άρθρου : 100029300
320 ml βάζο με καπάκι 'Quattro Stagioni', στόμιο: βιδωτό κλείσιμο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,08 €
12
2,98 €
3%
48
2,88 €
6%
96
2,82 €
8%
192
2,31 €
25%
384
2,22 €
27%
768
2,15 €
30%
1.536
1,84 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,08 € 3,08 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ποτήρι κοσμήματος 320ml 'Quattro Stagioni'. Διακοσμητικό ποτήρι υγρών και δειγμάτων.
| Όγκος - συνιστώμενος | 320 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 330 g |
| ύψος | 109 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποτήρι κοσμήματος 320ml 'Quattro Stagioni'. Διακοσμητικό ποτήρι υγρών και δειγμάτων.
| Όγκος - συνιστώμενος | 320 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 330 g |
| ύψος | 109 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























