Quattro Stagioni 3.000 ml γυάλινο βάζο 'Quattro Stagioni', στόμιο: βιδωτό καπάκι

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 3125 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 149 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 1120 g |
| ύψος | 219 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
2 σχόλια
27 Απριλίου 2023 1:27 μ.μ.
Tämä on loistava tuote
Tilasin sen ja olin erittäin tyytyväinen. Kaunis lasi.
25 Απριλίου 2023 2:38 μ.μ.
Erinomainen lasi erittäin hyvässä laadussa
Käytän lasia keittiössäni ja rakastan sen koristeellisuutta. Loistava tuote.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 3125 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 149 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 1120 g |
| ύψος | 219 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
2 σχόλια
27 Απριλίου 2023 1:27 μ.μ.
Tämä on loistava tuote
Tilasin sen ja olin erittäin tyytyväinen. Kaunis lasi.
25 Απριλίου 2023 2:38 μ.μ.
Erinomainen lasi erittäin hyvässä laadussa
Käytän lasia keittiössäni ja rakastan sen koristeellisuutta. Loistava tuote.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























