Bormioli Rocco 250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Fiaschetta', οβάλ, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό σφιγκτήρα
Κωδικός άρθρου : 100023980
250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Fiaschetta', οβάλ, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό σφιγκτήρα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,68 €
15
3,55 €
3%
60
3,44 €
6%
90
3,38 €
8%
120
2,76 €
25%
240
2,66 €
27%
480
2,58 €
29%
960
2,20 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,68 € 3,68 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ένα κομψό, ιταλικό μπουκάλι swing top με διακοσμητικό ανάγλυφο: Το μπουκάλι swing top 250ml 'Filippo' σε ελαφρώς κυρτό σχήμα είναι κατάλληλο για όλα τα είδη λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 260 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 37 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 377 g |
| ύψος | 193 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ένα κομψό, ιταλικό μπουκάλι swing top με διακοσμητικό ανάγλυφο: Το μπουκάλι swing top 250ml 'Filippo' σε ελαφρώς κυρτό σχήμα είναι κατάλληλο για όλα τα είδη λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 260 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 37 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 377 g |
| ύψος | 193 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























