Fido 200 ml βάζο με μεταλλικό κλιπ 'Fido', κίτρινο, στόμιο: μεταλλικό κλιπ κλεισίματος
Κωδικός άρθρου : 100032280
200 ml βάζο με μεταλλικό κλιπ 'Fido', κίτρινο, στόμιο: μεταλλικό κλιπ κλεισίματος
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,02 €
15
4,86 €
3%
60
4,74 €
5%
105
4,60 €
8%
225
3,60 €
28%
540
3,46 €
31%
1.065
3,32 €
33%
2.112
3,20 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,02 € 5,02 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το συρμάτινο βάζο «Fido Sun» των 200 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό! Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, αδιαφανές παστέλ κίτρινο γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο. Συρμάτινο γυαλί κούνιας 'Fido' σε 200ml: Διατίθεται με αδιαφανές παστέλ κίτρινο, πράσινο, μπλε, ροζ και μωβ γυάλινο καπάκι.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 255 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 340 g |
| ύψος | 70 mm |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το συρμάτινο βάζο «Fido Sun» των 200 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό! Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, αδιαφανές παστέλ κίτρινο γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο. Συρμάτινο γυαλί κούνιας 'Fido' σε 200ml: Διατίθεται με αδιαφανές παστέλ κίτρινο, πράσινο, μπλε, ροζ και μωβ γυάλινο καπάκι.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 255 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 340 g |
| ύψος | 70 mm |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























