Quattro Stagioni 200 ml βάζο με ανατροπή 'Quattro Stagioni', στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100029310
200 ml βάζο με ανατροπή 'Quattro Stagioni', στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,59 €
12
2,50 €
3%
48
2,42 €
6%
96
2,37 €
8%
192
1,93 €
25%
480
1,87 €
27%
960
1,82 €
29%
1.920
1,55 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,59 € 2,59 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ποτήρι κοσμήματος 200ml 'Quattro Stagioni'. Διακοσμητικό ποτήρι υγρών και δειγμάτων.
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 274 g |
| ύψος | 85 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποτήρι κοσμήματος 200ml 'Quattro Stagioni'. Διακοσμητικό ποτήρι υγρών και δειγμάτων.
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 274 g |
| ύψος | 85 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


























