Fido 200 ml γυάλινο βάζο με μεταλλικό κλιπ 'Fido', στόμιο: μεταλλικό κλιπ κλεισίματος
Κωδικός άρθρου : 100023820
200 ml γυάλινο βάζο με μεταλλικό κλιπ 'Fido', στόμιο: μεταλλικό κλιπ κλεισίματος
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,50 €
20
3,41 €
2%
50
3,29 €
5%
100
3,23 €
7%
250
2,64 €
24%
684
2,55 €
27%
1.368
2,46 €
29%
2.736
2,11 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,50 € 3,50 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 200 ml είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 336 g |
| ύψος | 70 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 200 ml είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 336 g |
| ύψος | 70 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















