Fido 125 ml γυάλινο βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido', στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100025320
125 ml γυάλινο βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido', στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,95 €
30
3,83 €
3%
60
3,71 €
6%
105
3,64 €
7%
210
2,97 €
24%
810
2,86 €
27%
1.605
2,77 €
29%
3.192
2,37 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,95 € 3,95 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 125 ml είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 195 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 125 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 75,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 312 g |
| ύψος | 57 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 125 ml είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 195 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 125 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 75,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 312 g |
| ύψος | 57 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















