Fido 1.500 ml γυάλινο βάζο με μεταλλικό κλείστρο 'Fido', σχέδιο: πεδίο ετικέτας, τετράγωνο, στόμιο: μεταλλικό κλείστρο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100032310
1.500 ml γυάλινο βάζο με μεταλλικό κλείστρο 'Fido', σχέδιο: πεδίο ετικέτας, τετράγωνο, στόμιο: μεταλλικό κλείστρο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
10,75 €
12
10,44 €
2%
48
10,17 €
5%
72
9,96 €
7%
96
8,74 €
18%
144
8,44 €
21%
288
8,18 €
23%
576
7,91 €
26%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 10,75 € 10,75 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 1000 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο. Προσφέρουμε επίσης ποτήρια από τη σειρά 'Fido' σε πολλά άλλα μεγέθη!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1625 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 106 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 990 g |
| ύψος | 206 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 1000 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο. Προσφέρουμε επίσης ποτήρια από τη σειρά 'Fido' σε πολλά άλλα μεγέθη!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1625 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 106 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 990 g |
| ύψος | 206 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























