Fido 1.360 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido', στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100035550
1.360 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido', στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
7,95 €
12
7,72 €
2%
48
7,47 €
6%
72
7,32 €
7%
96
5,97 €
24%
144
5,77 €
27%
198
5,56 €
30%
396
4,77 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 7,95 € 7,95 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 1360 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο. Προσφέρουμε επίσης ποτήρια από τη σειρά 'Fido' σε πολλά άλλα μεγέθη!
| Όγκος - συνιστώμενος | 1360 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 92 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 1096 g |
| ύψος | 268 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido» των 1360 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο. Προσφέρουμε επίσης ποτήρια από τη σειρά 'Fido' σε πολλά άλλα μεγέθη!
| Όγκος - συνιστώμενος | 1360 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 92 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 1096 g |
| ύψος | 268 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















