Fido 1.000 ml γυάλινο βάζο με μεταλλικό κλιπ 'Fido', στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100035540
1.000 ml γυάλινο βάζο με μεταλλικό κλιπ 'Fido', στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,43 €
20
6,24 €
2%
50
6,06 €
5%
100
5,92 €
7%
144
4,83 €
24%
216
4,67 €
27%
288
4,51 €
29%
576
3,87 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,43 € 6,43 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido Terrina» των 1000 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο. Προσφέρουμε επίσης ποτήρια από τη σειρά 'Fido' σε πολλά άλλα μεγέθη!
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 873 g |
| ύψος | 203 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό συρμάτινο βάζο «Fido Terrina» των 1000 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο. Προσφέρουμε επίσης ποτήρια από τη σειρά 'Fido' σε πολλά άλλα μεγέθη!
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 873 g |
| ύψος | 203 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























