Bormioli Rocco 1.000 ml γυάλινο μπουκάλι Moresca, στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100025340
1.000 ml γυάλινο μπουκάλι Moresca, στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,09 €
20
3,96 €
3%
40
3,85 €
5%
100
3,75 €
8%
200
3,07 €
24%
300
2,95 €
27%
600
2,86 €
30%
1.200
2,44 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,09 € 4,09 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι "Rudi" των 1000 ml με ένα υπέροχο σχέδιο κηρήθρας είναι κατάλληλο για χυμούς, γάλα, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 606 g |
| ύψος | 306 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι "Rudi" των 1000 ml με ένα υπέροχο σχέδιο κηρήθρας είναι κατάλληλο για χυμούς, γάλα, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 606 g |
| ύψος | 306 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























