Bormioli Rocco 1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Giara', μπλε, στόμιο: κλείσιμο με μπρούγκελ
Κωδικός άρθρου : 100026290
1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Giara', μπλε, στόμιο: κλείσιμο με μπρούγκελ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,47 €
20
6,29 €
2%
50
6,12 €
5%
100
5,97 €
7%
200
5,21 €
19%
324
5,00 €
22%
648
4,82 €
25%
1.296
4,67 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,47 € 6,47 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Εντυπωσιακό σε έντονο μπλε: Το μπουκάλι μας 1000ml με κούνια «Miami Blue» σε απλό, στρογγυλό σχήμα είναι κατάλληλο για χυμούς, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης. Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων έως και 50°C το πολύ.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 620 g |
| ύψος | 310 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Εντυπωσιακό σε έντονο μπλε: Το μπουκάλι μας 1000ml με κούνια «Miami Blue» σε απλό, στρογγυλό σχήμα είναι κατάλληλο για χυμούς, κρασί και άλλα προϊόντα πλήρωσης. Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων έως και 50°C το πολύ.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 620 g |
| ύψος | 310 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























