Estal Λαβή φελλού 'Cornice' 18,2 mm, Corkcoal, για στόμιο: Φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039880
Λαβή φελλού 'Cornice' 18,2 mm, Corkcoal, για στόμιο: Φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,76 €
20
0,73 €
3%
50
0,72 €
5%
100
0,70 €
7%
250
0,57 €
25%
1.000
0,55 €
27%
2.000
0,54 €
28%
3.000
0,44 €
42%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,76 € 0,76 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο φελλός λαβής 'Cornice' από την Corkcoal είναι ένα στρογγυλό, πρακτικό κλείσιμο από υψηλής ποιότητας φελλό. Με διάμετρο 18,2 mm, ταιριάζει τέλεια σε φελλοστομίες και προσφέρει ασφαλή στήριξη σε μπουκάλια. Ιδανικός για κομψά και αξιόπιστα κλεισίματα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Corkcoal |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 33 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 17 mm |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο φελλός λαβής 'Cornice' από την Corkcoal είναι ένα στρογγυλό, πρακτικό κλείσιμο από υψηλής ποιότητας φελλό. Με διάμετρο 18,2 mm, ταιριάζει τέλεια σε φελλοστομίες και προσφέρει ασφαλή στήριξη σε μπουκάλια. Ιδανικός για κομψά και αξιόπιστα κλεισίματα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Corkcoal |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 33 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 17 mm |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















