Estal Λαβή φελλού 'Sharp' 22,5 mm, Corkcoal, για στόμιο: φελλός με πιάτο στόμιο
Κωδικός άρθρου : 100039870
Λαβή φελλού 'Sharp' 22,5 mm, Corkcoal, για στόμιο: φελλός με πιάτο στόμιο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,19 €
50
2,06 €
5%
100
2,00 €
8%
250
1,65 €
24%
750
1,54 €
29%
1.500
1,44 €
34%
3.000
1,32 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,19 € 2,19 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο φελλός χειρολαβής 'Sharp' 22,5 mm από την Corkcoal είναι ένας στρογγυλός φελλός, ιδανικός για ασφαλές και κομψό κλείσιμο. Τέλειος για όσους εκτιμούν την ποιότητα και το φυσικό υλικό.
| Διάμετρος - εξωτερική | 39 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Corkcoal |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 21,5 mm |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο φελλός χειρολαβής 'Sharp' 22,5 mm από την Corkcoal είναι ένας στρογγυλός φελλός, ιδανικός για ασφαλές και κομψό κλείσιμο. Τέλειος για όσους εκτιμούν την ποιότητα και το φυσικό υλικό.
| Διάμετρος - εξωτερική | 39 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Corkcoal |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 21,5 mm |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















