Estal 750 ml Άγρια Κατασκευασμένο Γυάλινο Μπουκάλι 'Siroco', καφέ, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039650
750 ml Άγρια Κατασκευασμένο Γυάλινο Μπουκάλι 'Siroco', καφέ, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,93 €
30
3,82 €
2%
60
3,70 €
5%
105
3,63 €
7%
255
2,95 €
24%
510
2,85 €
27%
765
2,76 €
29%
1.008
2,36 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,93 € 3,93 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι 'Siroco' 750 ml ξεχωρίζει με τον μοναδικό χειροποίητο σχεδιασμό του και το πώμα από φελλό. Είναι ιδανικό για μεγαλύτερες ποσότητες υψηλής ποιότητας ποτών, κρασιών ή αποσταγμάτων και κατασκευάζεται από καινοτόμο, ανακυκλωμένο γυαλί.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 773 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 77,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Dark Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 310 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι 'Siroco' 750 ml ξεχωρίζει με τον μοναδικό χειροποίητο σχεδιασμό του και το πώμα από φελλό. Είναι ιδανικό για μεγαλύτερες ποσότητες υψηλής ποιότητας ποτών, κρασιών ή αποσταγμάτων και κατασκευάζεται από καινοτόμο, ανακυκλωμένο γυαλί.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 773 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 77,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Dark Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 310 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



