Estal 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Eco Dome', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039780
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Eco Dome', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,98 €
20
3,87 €
2%
50
3,75 €
5%
100
3,68 €
7%
250
2,99 €
24%
600
2,88 €
27%
900
2,80 €
29%
1.200
2,39 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,98 € 3,98 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η φιάλη 'Eco Dome' με χωρητικότητα 700 ml συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με βιώσιμη παραγωγή. Ο φελλός και το ανακυκλωμένο γυαλί την καθιστούν μια στυλάτη επιλογή για ποτά και εκχυλίσματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 725 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 90,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 750 g |
| ύψος | 227 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η φιάλη 'Eco Dome' με χωρητικότητα 700 ml συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με βιώσιμη παραγωγή. Ο φελλός και το ανακυκλωμένο γυαλί την καθιστούν μια στυλάτη επιλογή για ποτά και εκχυλίσματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 725 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 90,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 750 g |
| ύψος | 227 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















