Estal 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Pharma', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039760
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Pharma', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,05 €
20
1,96 €
4%
50
1,92 €
6%
100
1,88 €
8%
250
1,54 €
24%
708
1,48 €
27%
1.416
1,43 €
30%
2.124
1,22 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,05 € 2,05 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η γυάλινη φιάλη 'Pharma' των 500 ml είναι μια κλασική φιάλη με φελλό, ιδανική για την πλήρωση ποτών, ελαίων ή εκχυλισμάτων. Κατασκευασμένη από καινοτόμο, ανακυκλωμένο γυαλί, προσφέρει μια βιώσιμη λύση για προϊόντα υψηλής ποιότητας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,9 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 390 g |
| ύψος | 152,8 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η γυάλινη φιάλη 'Pharma' των 500 ml είναι μια κλασική φιάλη με φελλό, ιδανική για την πλήρωση ποτών, ελαίων ή εκχυλισμάτων. Κατασκευασμένη από καινοτόμο, ανακυκλωμένο γυαλί, προσφέρει μια βιώσιμη λύση για προϊόντα υψηλής ποιότητας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,9 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 390 g |
| ύψος | 152,8 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















