Estal Λαβή φελλού 'Cornice' 19,5 mm, Corkcoal, για στόμιο: Φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039830
Λαβή φελλού 'Cornice' 19,5 mm, Corkcoal, για στόμιο: Φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,09 €
20
1,06 €
2%
50
1,03 €
5%
100
0,99 €
9%
250
0,82 €
24%
1.000
0,78 €
28%
2.000
0,76 €
30%
3.000
0,64 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,09 € 1,09 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο φελλός λαβής 'Cornice' 19,5 mm από Corkcoal εντυπωσιάζει με τον στρογγυλό σχεδιασμό και το υψηλής ποιότητας υλικό φελλού. Ιδανικός για μια ασφαλή και ταυτόχρονα κομψή λύση κλεισίματος - τέλειος για το στόμιο των φιαλών σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27,5 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Corkcoal |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 33 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | Ø 18,5 mm |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο φελλός λαβής 'Cornice' 19,5 mm από Corkcoal εντυπωσιάζει με τον στρογγυλό σχεδιασμό και το υψηλής ποιότητας υλικό φελλού. Ιδανικός για μια ασφαλή και ταυτόχρονα κομψή λύση κλεισίματος - τέλειος για το στόμιο των φιαλών σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27,5 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Corkcoal |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 33 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | Ø 18,5 mm |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

















