Estal Λαβή φελλού 'Barrel' 22,5 mm, Corkcoal, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039820
Λαβή φελλού 'Barrel' 22,5 mm, Corkcoal, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,62 €
20
1,56 €
3%
50
1,53 €
5%
100
1,48 €
8%
250
1,22 €
24%
1.000
1,17 €
27%
2.000
1,13 €
30%
3.000
0,97 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,62 € 1,62 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ζήστε με το πώμα από φελλό «Barrel» 22,5 mm από υψηλής ποιότητας φελλό ένα αξιόπιστο, στρογγυλό κλείσιμο που σφραγίζει τα μπουκάλια σας με ασφάλεια. Ο τέλειος συνδυασμός φυσικού υλικού και ακριβούς επεξεργασίας εξασφαλίζει εύκολη χρήση και διατηρεί τη φρεσκάδα των ποτών σας με κομψό τρόπο.
| Διάμετρος - εξωτερική | 34 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Corkcoal |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 33 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 21,5 mm |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ζήστε με το πώμα από φελλό «Barrel» 22,5 mm από υψηλής ποιότητας φελλό ένα αξιόπιστο, στρογγυλό κλείσιμο που σφραγίζει τα μπουκάλια σας με ασφάλεια. Ο τέλειος συνδυασμός φυσικού υλικού και ακριβούς επεξεργασίας εξασφαλίζει εύκολη χρήση και διατηρεί τη φρεσκάδα των ποτών σας με κομψό τρόπο.
| Διάμετρος - εξωτερική | 34 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Corkcoal |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 33 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 21,5 mm |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

















