Estal 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Melee', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039680
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Melee', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,17 €
20
3,08 €
2%
50
2,98 €
5%
100
2,92 €
7%
250
2,37 €
25%
368
2,30 €
27%
552
2,21 €
30%
736
1,89 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,17 € 3,17 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η μεγαλύτερη έκδοση της φιάλης 'Melee' με χωρητικότητα 700 ml είναι ιδανική για την αποθήκευση εκλεκτών ποτών. Το πώμα από φελλό εξασφαλίζει φυσική σφράγιση, ενώ το 100 % ανακυκλωμένο γυαλί αποτελεί μια οικολογική δήλωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 728 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 84 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 246 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η μεγαλύτερη έκδοση της φιάλης 'Melee' με χωρητικότητα 700 ml είναι ιδανική για την αποθήκευση εκλεκτών ποτών. Το πώμα από φελλό εξασφαλίζει φυσική σφράγιση, ενώ το 100 % ανακυκλωμένο γυαλί αποτελεί μια οικολογική δήλωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 728 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 84 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 246 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



















