Estal 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Lance', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039740
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Lance', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,88 €
30
2,80 €
2%
60
2,72 €
5%
105
2,66 €
7%
255
2,17 €
24%
360
2,10 €
27%
540
2,04 €
29%
720
1,74 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,88 € 2,88 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η μεγαλύτερη φιάλη 700 ml 'Lance' προσφέρει στυλάτο σχέδιο με πρακτική βιωσιμότητα. Ιδανική για ποτά και άλλες υψηλής ποιότητας υγρές ουσίες, κατασκευάζεται από 100 % ανακυκλωμένο γυαλί.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 730 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 246 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η μεγαλύτερη φιάλη 700 ml 'Lance' προσφέρει στυλάτο σχέδιο με πρακτική βιωσιμότητα. Ιδανική για ποτά και άλλες υψηλής ποιότητας υγρές ουσίες, κατασκευάζεται από 100 % ανακυκλωμένο γυαλί.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 730 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 246 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















