Bormioli Rocco 1.100 ml Καράφα 'Aquaria', γυαλί
Κωδικός άρθρου : 100028430
1.100 ml Καράφα 'Aquaria', γυαλί
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,96 €
24
6,77 €
2%
48
6,58 €
5%
96
6,41 €
7%
192
5,12 €
26%
288
4,94 €
29%
576
4,76 €
31%
1.152
4,60 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,96 € 6,96 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με τη γυάλινη καράφα «Aqua Uno» των 1100 ml σε καθαρό, ελκυστικό σχήμα, μπορείτε να σερβίρετε ποτά με έναν ιδιαίτερα κομψό τρόπο. Είναι κατάλληλο για έκχυση παγωμένου χυμού, νερού και πολλά άλλα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1100 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 564 g |
| ύψος | 266 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με τη γυάλινη καράφα «Aqua Uno» των 1100 ml σε καθαρό, ελκυστικό σχήμα, μπορείτε να σερβίρετε ποτά με έναν ιδιαίτερα κομψό τρόπο. Είναι κατάλληλο για έκχυση παγωμένου χυμού, νερού και πολλά άλλα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1100 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 564 g |
| ύψος | 266 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















