Fido 750 ml γυάλινο βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido' μπλε καπάκι, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100023920
750 ml γυάλινο βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido' μπλε καπάκι, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,12 €
20
3,97 €
3%
50
3,87 €
6%
100
3,76 €
8%
216
2,94 €
28%
324
2,82 €
31%
432
2,72 €
33%
864
2,61 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,12 € 4,12 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το συρμάτινο βάζο «Fido Blue» των 750 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό!
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 106 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 720 g |
| ύψος | 121 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το συρμάτινο βάζο «Fido Blue» των 750 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό!
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 106 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 720 g |
| ύψος | 121 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























