Estal 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Pharma', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100039770
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Pharma', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,18 €
20
2,12 €
2%
50
2,06 €
5%
100
2,02 €
7%
250
1,65 €
24%
432
1,60 €
26%
648
1,54 €
29%
864
1,31 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,18 € 2,18 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η μεγαλύτερη φιάλη 'Pharma' με χωρητικότητα 700 ml προσφέρει περισσότερο χώρο για ποιοτικά ποτά. Είναι κατασκευασμένη από ανακυκλωμένο γυαλί και διαθέτει φυσικό φελλό, καθιστώντας την ιδιαίτερα φιλική προς το περιβάλλον.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 722 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 93,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 530 g |
| ύψος | 172,3 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η μεγαλύτερη φιάλη 'Pharma' με χωρητικότητα 700 ml προσφέρει περισσότερο χώρο για ποιοτικά ποτά. Είναι κατασκευασμένη από ανακυκλωμένο γυαλί και διαθέτει φυσικό φελλό, καθιστώντας την ιδιαίτερα φιλική προς το περιβάλλον.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 722 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 93,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 530 g |
| ύψος | 172,3 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















