Fido 500 ml γυάλινο βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido' με μπλε καπάκι, τετράγωνο, άνοιγμα: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100023910
500 ml γυάλινο βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Fido' με μπλε καπάκι, τετράγωνο, άνοιγμα: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,36 €
20
4,23 €
2%
50
4,10 €
5%
100
4,02 €
7%
200
3,27 €
25%
350
3,17 €
27%
720
3,06 €
29%
1.440
2,61 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,36 € 4,36 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το συρμάτινο βάζο «Fido Blue» των 500 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό! Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, μπλε γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 560 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 106 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 610 g |
| ύψος | 83 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το συρμάτινο βάζο «Fido Blue» των 500 ml είναι ιδανικό για συντήρηση. Κλασικό και κομψό! Περιλαμβάνει συρμάτινη κρεμάστρα, μπλε γυάλινο καπάκι και λευκό λαστιχένιο δακτύλιο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 560 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 106 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 610 g |
| ύψος | 83 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























