Bormioli Rocco 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Swing, τετράγωνο, λευκό, στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο κρίκο
Κωδικός άρθρου : 100026270
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Swing, τετράγωνο, λευκό, στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο κρίκο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,42 €
21
4,30 €
2%
63
4,17 €
5%
105
4,06 €
8%
126
3,33 €
24%
252
3,21 €
27%
483
3,10 €
29%
720
2,65 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,42 € 4,42 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το τετράγωνο παγωμένο μπουκάλι "Jumper" των 500 ml από στιβαρό γυαλί είναι κατάλληλο για γέμιση σναπ, λάδι, λικέρ, ξύδι, ντρέσινγκ σαλάτας και πολλά άλλα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 66 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 452 g |
| ύψος | 253 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το τετράγωνο παγωμένο μπουκάλι "Jumper" των 500 ml από στιβαρό γυαλί είναι κατάλληλο για γέμιση σναπ, λάδι, λικέρ, ξύδι, ντρέσινγκ σαλάτας και πολλά άλλα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 66 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 452 g |
| ύψος | 253 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























