Bormioli Rocco 1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Swing, τετράγωνο, παγωμένο, στόμιο: κλείσιμο με μοχλό
Κωδικός άρθρου : 100026280
1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Swing, τετράγωνο, παγωμένο, στόμιο: κλείσιμο με μοχλό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,84 €
12
5,66 €
3%
24
5,49 €
5%
48
5,37 €
8%
96
4,38 €
25%
192
4,23 €
27%
288
4,09 €
29%
378
3,49 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,84 € 5,84 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το τετράγωνο παγωμένο μπουκάλι "Jumper" των 1000 ml από στιβαρό γυαλί είναι κατάλληλο για γέμιση schnapps, λάδι, λικέρ, ξύδι, dressing σαλάτας και πολλά άλλα. ΠΡΟΣΟΧΗ: Παραδίδεται με κόκκινους στεγανοποιητικούς δακτυλίους αντί για λευκό!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1055 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 82 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 611 , 614 g |
| ύψος | 308 , 318 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το τετράγωνο παγωμένο μπουκάλι "Jumper" των 1000 ml από στιβαρό γυαλί είναι κατάλληλο για γέμιση schnapps, λάδι, λικέρ, ξύδι, dressing σαλάτας και πολλά άλλα. ΠΡΟΣΟΧΗ: Παραδίδεται με κόκκινους στεγανοποιητικούς δακτυλίους αντί για λευκό!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1055 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 82 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 611 , 614 g |
| ύψος | 308 , 318 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























