WECK 80 ml WECK-γυάλινο βάζο γκουρμέ, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100035590
80 ml WECK-γυάλινο βάζο γκουρμέ, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,69 €
21
0,66 €
4%
63
0,65 €
5%
105
0,64 €
7%
252
0,52 €
24%
504
0,49 €
28%
1.008
0,46 €
33%
3.315
0,40 €
42%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,69 € 0,69 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το γκουρμέ ποτήρι WECK 80 ml είναι τέλειο για κέικ, πουτίγκες ή άλλα πράγματα που πρέπει να ξεχυθούν ξανά μετά την προετοιμασία. Το πέσιμο δεν είναι απαραίτητο, καθώς είναι ιδανικό και για ντιπ ή αλείμματα. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 85 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 80 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 95 g |
| ύψος | 54,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το γκουρμέ ποτήρι WECK 80 ml είναι τέλειο για κέικ, πουτίγκες ή άλλα πράγματα που πρέπει να ξεχυθούν ξανά μετά την προετοιμασία. Το πέσιμο δεν είναι απαραίτητο, καθώς είναι ιδανικό και για ντιπ ή αλείμματα. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 85 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 80 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 95 g |
| ύψος | 54,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















