WECK 145 ml γυάλινο δοχείο WECK-κυλινδρικό, άνοιγμα: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100035610
145 ml γυάλινο δοχείο WECK-κυλινδρικό, άνοιγμα: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,70 €
20
0,67 €
4%
80
0,66 €
5%
120
0,64 €
8%
280
0,53 €
24%
520
0,51 €
27%
1.000
0,49 €
30%
3.440
0,43 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,70 € 0,70 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Τα γυαλιά κυλίνδρου WECK είναι ευέλικτα. Το μικρότερο από αυτά, στα 145 ml, είναι πολύ καλό για το τουρσί ή τη συντήρηση λαχανικών, μικρών ποσοτήτων κομπόστας ή smoothies. Επιπλέον, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για διακόσμηση και μπορεί να φωτίσει μια ζεστή βραδιά με ένα κερί, για παράδειγμα. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 145 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 145 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 54 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 100 g |
| ύψος | 86 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Τα γυαλιά κυλίνδρου WECK είναι ευέλικτα. Το μικρότερο από αυτά, στα 145 ml, είναι πολύ καλό για το τουρσί ή τη συντήρηση λαχανικών, μικρών ποσοτήτων κομπόστας ή smoothies. Επιπλέον, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για διακόσμηση και μπορεί να φωτίσει μια ζεστή βραδιά με ένα κερί, για παράδειγμα. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 145 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 145 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 54 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 100 g |
| ύψος | 86 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.














