WECK 1.575 ml γυάλινο κύλινδρο WECK, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100034010
1.575 ml γυάλινο κύλινδρο WECK, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,91 €
10
2,83 €
2%
20
2,75 €
5%
50
2,69 €
7%
100
2,27 €
21%
250
2,12 €
27%
336
2,05 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,91 € 2,91 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με χωρητικότητα 1575 ml, το μεγαλύτερο από τα κυλινδρικά βάζα WECK είναι τέλειο για τη συντήρηση και τη συντήρηση μακριών λαχανικών όπως σπαράγγι ή ραβέντι, καθώς και για αποθήκευση μεγάλων μερίδων κάθε είδους. Χάρη στον διαχρονικά κομψό σχεδιασμό του, μαγνητίζει τα βλέμματα σε κάθε ράφι ! Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1575 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1575 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 108,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 640 g |
| ύψος | 205,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με χωρητικότητα 1575 ml, το μεγαλύτερο από τα κυλινδρικά βάζα WECK είναι τέλειο για τη συντήρηση και τη συντήρηση μακριών λαχανικών όπως σπαράγγι ή ραβέντι, καθώς και για αποθήκευση μεγάλων μερίδων κάθε είδους. Χάρη στον διαχρονικά κομψό σχεδιασμό του, μαγνητίζει τα βλέμματα σε κάθε ράφι ! Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1575 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1575 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 108,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 640 g |
| ύψος | 205,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.














